Дизайн меблів, який буде актуальним і у 2021 році
Переклад статті італійського архітектора та дизайнера інтер'єрів Elisabetta Rizatto про трендові напрямки в дизайні інтер'єрів, які будуть актуальні у 2021 році.

#1 | Колір в кухнях та в кухонному обладнанні

Згідно з останніми дослідженнями повністю білі кухні з білою побутовою технікою вийшли з трендів дизайнерів меблів та інтер'єрів. Навіть незважаючи на те, що білі кухні все ще популярні серед замовників, схоже на те, що дизайнери втомилися від нескінченно білих кухонь і додають насичені кольори в інтер'єри.

Ще наприкінці 2019 року в колекціях виробників кухонь та кухонного обладнання стали потроху з'являтися насичені кольори. У 2020 році їх значно побільшало. Збережеться цей тренд і в 2021 році. Зухвалі основні та додаткові кольори в дизайні, такі як синій, жовтий, червоний та помаранчевий – самобутні та вічні для вибору кухонного обладнання. Їх доповнюють глибокі зелені та сині відтінки, темно-бірюзовий, кольори лісової зелені, глибокі відтінки океану, моху, нафти.

В ДИЗАЙНІ КУХНІ ЖОВТИЙ КОЛІР ОБРАНИЙ АКЦЕНТНИМ, ЩО ДОДАЄ ІНТЕР'ЄРУ ЖИТТєРАДІСНОСТІ, ЕНЕРГІЇ та СОНЦЯ.

#2 | Відкрита кухня та кухня, що трансформується

Будинок майбутнього буде будуватись навколо кухонного простору. Популярним стає дизайн відкритих кімнат, що допоможе адаптувати житло до способу життя, що постійно змінюється. Тренд на відкриті планування приносить багато цікавих інновацій, які будуть популярні протягом кількох років. На кухнях можна буде побачити індукційні панелі із вбудованою витяжкою або дизайнерські рішення для вбудованих духовок, які чудово інтегруються у стіни чи шафи.

Варочная панель со встроенной вытяжкой

#3 | Металік

Блискуча меблева фурнітура, золото на шпалерах і тканинах, які прийшли до нас із стилю «Великого Гетсбі», схоже надовго залишаться з нами. Такі елементи прикрашають та збагачують інтер'єр, роблячи простори багатшими. Метал буде не тільки акцентним на другорядних елементах інтер'єру, таких як лампи, ручки, дрібний декор, а й на кухонному обладнанні, елементах меблів, фартухах, плитці.

#4 | Чорна кухня
На рівні з кольоровими кухнями повністю чорні кухні також стають основним дизайнерським трендом на наступні кілька років. Чорні кухні прийшли на зміну білим. Цілком чорні кухні вічні, стильні і справді стануть сильним вибором для свого власника. Головне для чорної кухні – простий дизайн та поєднання невеликої кількості поверхонь (матові поверхні поєднуються з матовими, а глянцеві з глянцевими).
#5 | Скло
Ще один трендовий матеріал у кухонному дизайні – скло. Від прозорого до структурного та скла з ефектом паморозі – ці меблеві тренди стали частиною великого повернення скла в інтер'єри. Також варто звернути увагу на кольорове скло та поєднання скла та металу в меблів.
#6 | Двокольорові меблі
Якщо ви хочете пограти з різними кольорами та поверхнями, то двокольорові кухні стануть для дизайнерів такою можливістю. Це виражатиметься у поєднанні кольорів верхнього та нижнього ярусу. Іншим поєднанням, допустимим у дизайні, стане поєднання текстур. Одна текстура для нижнього ярусу (зазвичай грубіша) та інша текстура для верхнього ярусу. Можна також поєднувати грубі на дотик поверхні (дерево, бетон) з гладкими матовими кольоровими елементами.
#7 | Розумна та екологічна кухня
Кухні майбутнього також стануть екологічнішими. Завдяки останнім інноваціям ми рухаємося до більш усвідомленого споживання та намагаємося вести більш екологічний спосіб життя. Це виражається в дизайні та в меблях, які нас оточують. Розумні кухонні помічники по будинку зберігають електроенергію та споживання води. Деякі духовки розподіляють тепло всередині так, що час приготування їжі скорочується.
#8 | Маленький простір
У наступні десятиліття утримається тенденція до зменшення площі квартир у великих містах. Звичайно ж, це позначиться на нових розробках у світі меблевого дизайну. Тренд вплине і на кухонні простори, що виявиться у збільшенні кількості багатофункціональних побутових приладів для економії місця або в такі меблеві розробки, які дозволятимуть трансформувати меблі.
#9 | Тактильні поверхні
Дизайн залучає всі почуття людини, включаючи тактильні, і це дасть поштовх до пошуку нових тактильних рішень у дизайні меблів та інтер'єрів. Ми побачимо відродження матеріалів, зроблених вручну через їхню автентичність та унікальність. Камінь, дерево, бетон, метал, кераміка - шукайте матеріали до душі, які висловлять вашу індивідуальність і будуть приносити задоволення від перебування в такому просторі.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ консультацію до нашого дизайнера,
залишивши свої контактні данні*.
Важливо! Заявки, отримані в не робочий час опрацьовуються наступного робочого дня.
Шановні клієнти! Уважно перевіряйте номер телефону, що залишаєте.
Прикріпіть файл
Ви можете прікріпити файл розміром до 30 Мб
*Натискаючи на кнопку, ви даєте погодження на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфідеційності. Ваші персональні дані не будуть передані третім особам.