Антитренди в дизайні кухонь

Кухні, які залишились в минулому
"Що зараз носять?" - Запитувала героїня Аліси Фрейндліх у фільмі «Службовий роман».
Помилково вважати, що кухні, які були зроблені 15 років тому, затребувані і зараз. Адже меблі, як і одяг теж мають свої «модні тенденції».

Отже, якщо ви хочете замовити кухню, то ось вам перелік того, що вже давно вийшло з моди:

1. Чергування кольорів фасадів у шаховому порядку. Раніше це здавалося стильно, незвичайно і замовники намагалися за допомогою цієї маніпуляції додати "родзинку" до свого інтер'єру. Забудьте про це!

2. Козирки з підсвіткою. Вони не виконують жодної функції, крім того, що збирають пил на верхньому ярусі, а спотлайти світять просто в голову. Правильне підсвічування – це світлодіоди з розсіювачами, які врізаються у дно шаф верхнього ярусу. Вони освітлюють виключно робочу поверхню. Крім того, козирок на кухні не розширює простір, а навпаки зменшує його.


3. З пункту 2 витікає пункт 3 - споти врізаються виключно в стелю, а робоча поверхня підсвічується світлодіодними стрічками з розсіювачем. Не варто економити та кріпити стрічку на двосторонній скотч. Потрібно вставляти спеціальний алюмінієвий профіль.

4. Скошений чи дуговий кут на пластиковій стільниці. Такий кут не обробити на автоматичній лінії оклеювання. Найчастіше поклейка кромки на скошених кутах йде вручну, що з великою ймовірністю вплине на кінцеву якість виробу. Пластикові стільниці виготовлені прямокутними спеціально для прямокутних кухонних гарнітурів. Якщо хочете закруглену стільницю – для цього є штучний камінь.

5. Барна стійка з нержавіючої трубою та навісами. Тут без коментарів. Це залишилося все у 2000-х роках. Якщо ви все ж таки хочете барну стійку - зробіть її простою і лаконічною.

6. Дешеві МДФ-фасади в плівці ПВХ рудих та жовтих відтінків. У вас є велика ймовірність отримати неякісні фасади, які вигорають, з них відклеюється плівка, вона міхуриться і т.д. Та й фрезерування теж залишають бажати кращого.


7. Стільниця з рідкого наливного каменю. На стільниці не рекомендується зберігати продукти харчування. Стільниця з рідкого каменю ніколи за своїми характеристиками не замінить вам добротну стільницю зі штучного каменю.

8. Фасади в алюмінієвому профілі. Мода на такі фасади пройшла кілька років тому. Сьогодні дуже стильно виглядають звичайні фасади без ручок.


9. Кухонні фартухи з фотодруком. Фартух краще робити однотонним у тон стільниці. Мода на фотодрук із великими квітами, містами пройшла кілька років тому. 10. Ну, і звичайно ж, давно вийшли з моди дилетантська збірка, зазори, що гуляють, не відрегульовані фасади і не професійний підхід до виробництва меблів.
Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ консультацію до нашого дизайнера,
залишивши свої контактні данні*.
Важливо! Заявки, отримані в не робочий час опрацьовуються наступного робочого дня.
Шановні клієнти! Уважно перевіряйте номер телефону, що залишаєте.
Прикріпіть файл
Ви можете прікріпити файл розміром до 30 Мб
*Натискаючи на кнопку, ви даєте погодження на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфідеційності. Ваші персональні дані не будуть передані третім особам.